To już fakt – tradycje świętomarcińskie są znów żywe dzięki Wam!


Przybyliście tłumnie świętować z nami tę wyjątkową edycję festiwalu, zbiegającą się z ważną dla Polski rocznicą. Dziękujemy, że wspólnie z Wami mogliśmy odśpiewać hymn, a później świętować przy młodym winie kolejny udany rok!


Tegoroczny dwudniowy eksperyment dodał nam skrzydeł – dzięki Waszej obecności uwierzyliśmy, że festiwal może się rozwijać. W przyszłości postaramy się Was zaskoczyć i przygotować jeszcze więcej atrakcji!


Specjalne podziękowania składamy Wojciechowi Bosakowi i Mariuszowi Kapczyńskiemu oraz polskim winiarzom za prezentację doskonałych win, którą rozpoczęliśmy leniwą niedzielną celebrację oraz wystawcom Najedzeni Fest za doskonałe jedzenie! Dziękujemy Kasi Pi Pilitowskiej i Manda Wojcik za organizację i współpracę! Dziękujemy dobremu duchowi festiwalu, Kubie Janickiemu, który co roku wyraża w pięknych słowach to, czego sami nie potrafimy, za prowadzenie imprezy, degustacji oraz wsparcie kreatywne. Dziękujemy Kraków Experience, Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej 2019 za współpracę, w ramach której Bartek Kieżun – Krakowski Makaroniarz zabrał Was w kulinarną podróż po kuchni krakowskiej. Dziękujemy DJowi oraz Orkiestrze z Milówki pod przewodnictwem kapelmistrza Czesława Szczotki za oprawę muzyczną, oraz firmom SZOK, Elmar Agregaty Prądotwórcze Kraków i N.A.Limited Sound – nagłośnienied za wsparcie techniczne na najwyższym poziomie! Dziękujemy także YOHO Agencja Reklamowa za projekty materiałów promocyjnych i przepięknych etykiet wina niepodległościowego. A nade wszystko Starej Zajezdni Kraków za profesjonalną, bezproblemową i życzliwą współpracę oraz gościnę!

Zdjęcia: Robert Słuszniak / Spheresis Foto

+powrót do listy aktualności
8 listopada 2018 Premiera limitowanej edycji win

Premiera limitowanej edycji win stworzonych dla uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Nie mogliśmy nie uczcić…

1 września 2019 Nowe etykiety

Prezentujemy nowe etykiety - jeszcze mocniej powiązane z wyjątkowym miejscem, gdzie tworzymy nasze wina. W winiarstwie…