Drodzy goście 5. Krakowskiego Festiwalu Młodego Wina!

Pragniemy gorąco podziękować za Waszą obecność i niesamowitą energię jaką co roku wnosicie w nasze przedsięwzięcie. Cieszymy się niezmiernie, że młode wino świętomarcińskie 2017 z Winnicy Srebrna Góra spotkało się z tak fantastycznym przyjęciem – w przyszłym roku postaramy się wyprodukować go dla Was więcej!

Ogromna frekwencja wywołała szereg niedociągnięć organizacyjnych i choć nie na wszystko mieliśmy wpływ, pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności. Wyciągniemy konstruktywne wnioski, mamy już pomysły na ulepszenia i obiecujemy, że przyszłoroczne obchody 100-lecia odzyskania niepodległości oraz 10-lecia powstania Winnicy przebiegać będą perfekcyjnie! Już teraz serdecznie zapraszamy, będzie się działo!

Pragniemy również bardzo serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym a organizację festiwalu: wystawcom ze wspaniałymi smakołykami (Tre Storie, Pstrąg Ojcowski, Gawor produkcja wędlin jakość i tredycja, Lavendziarnia Stoki 6, ekologiczne tradycyjne sery kozie od Maziejuków), naszym zdolnym muzykom, prowadzącemu Kubie Kanickiemu, artyście rzeźbiarzowi Jerzemu Kędziorze, Księdzu Jackowi Koniecznemu oraz firmie N.A. Limited Sound za wsparcie techniczne!

Dziękujemy przede wszystkim za Wasza obecność, zainteresowanie i wsparcie!  Do zobaczenia za rok! 

+powrót do listy aktualności
Poprzednie Następne
24 października 2017 Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina

Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina z młodym winem świętomarcińskim ze Srebrnej Góry! Z przyjemnością informujemy o…

12 kwietnia 2018 Wiosenne prace polowe w Winnicy

Kończymy kolejny ważny etap prac polowych: po zimowym cięciu, wyselekcjonowane ramię zostaje przygięte do drutu i…